Kongres w Bayreuth 25-28.09.2016 – prezentacja Zespołu i projektu „Kobieta epok dawnych”

Z wielką przyjemnością informujemy, że podczas prestiżowego – organizowanego raz na trzy lata – Kongresu Germanistów, który odbędzie się 25-28.09.2016 w Bayreuth, w czasie którego przewidziano ponad 100 interdyscyplinarnych paneli na temat „Erzählen”, zaprezentowany zostanie w ramach panelu „Erzählwelten – seriell, intertextuell, transmedial”, kierowanego przez Prof. Ann Marie Rasmussen (University of Waterloo) i Prof. Markusa Stocka (University of Toronto), Zespół „Badania nad kulturą dawną”, w szczególności projekt „Kobieta epok dawnych”. Autorami wystąpienia będą dr hab. Joanna Godlewicz-Adamiec (IG UW) i dr hab. Paweł Piszczatowski (IG UW).

Opis panelu